full screen background image
Monthly archive Ιούνιος 2022
Όλοι μαζί

Όλοι μαζί, με τα χέρια μας δεμένα σφιχτά, με τις καρδιές μας πλημμυρισμένες από αγάπη, κάνουμε όνειρα για έναν καλύτερο κόσμο και προσπαθούμε να τα πραγματοποιήσουμε! Είμαστε μαθητές που μόλις τέλειωσαν την Γ΄ τάξη του Δημοτικού και στέλνουμε σε όλους την θετική μας ενέργεια και την ελπίδα για ένα καλύτερο αύριο που μας περιμένει! Καλό...
Ιούνιος

Ήρθε το καλοκαιράκι πάμε όλοι για μπανάκι. Τέλος τώρα τα σχολεία κλείστε όλοι τα βιβλία. Παγωτά πολλά θα φάμε και καπέλα θα φοράμε. Και εσείς φίλοι μου καλοί κάντε όλοι υπομονή. Το Σεπτέμβρη θα βρεθούμε και τα νέα μας θα πούμε. Ζένια Χρ.
Ιούνιος

Έφτασε ο Ιούνιος Ήρθε καλοκαιράκι Σε λίγο κλείνουν τα σχολειά Θα πάμε ταξιδάκι…. ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!
Ηλεκτρονικό περιοδικό του Β2΄: "Διασκεδάζω" - Τεύχος 3ο

Ηλεκτρονικό περιοδικό του Β2΄: «Διασκεδάζω» – Τεύχος 3ο

Οι μαθητές του Β2 εκδίδουν το τρίτο και τελευταίο τεύχος του περιοδικού τους με τίτλο » «Διασκεδάζω«. Αρθρογράφοι: Γιάννης Τσέπος Σπύρος Θεοφανίδης Αντωνία Καλλιβάζη Μιχαήλ – Άγγελος Βογιατζάκης Μαρία Τσέργα Το εξώφυλλο επιμελήθηκε ο Σπύρος Θεοφανίδης Κάντε κλικ εδώ για να το απολαύσετε !!!